Så här gör du ditt bästa vattengympapass
Datum/Tid
Date(s) - 26 juli, 2021
14:00 - 15:30
Kategorier
Ska du leda vattengympa i höst? Är det dags att göra ett nytt vattengympa-pass? Kan det vara så att du skjuter upp att få det gjort? Kan det också vara så att du känner dig lite osäker eller ringrostig eller bara längtar efter lite nya idéer och energi?
Då är den här genomgången online grejen för dig. Vi går igenom smartaste strukturen för att göra ett vattengympapass som är det dina deltagare och du längtat efter.
Vill du ha parkettplats så hänger du först med på Spotify-kollen, vår 5-dagars utmaning på Facebook särskilt för vattengympaledare som letar låtar till sitt nästa vattengympapass. Den kör vi 19-23 juli och workshopen Så här gör du ditt bästa vattengympapass följer direkt på, måndag den 26 juli. De hör liksom ihop. Men du kan vara med på workshopen även om du missade utmaningen.
Mer info kommer inom kort…